Weronika

Weronika

Jestem wielką fanką idei "aplikacji społecznych" !!!!!

Od niedawna prowadzę internetowy katalog pod adresem właśnie aplikacjespoleczne.pl, do tego (by jakże inaczej!) FBfanpage, ukułam też taki termin na Wikipedii: aplikacjaspoleczna. Wszelkie uwagi w tym temacie mile widziane !!!

Aplikacje powstałe w Koduj dla Polski też tam ofkors będę wrzucać smile

Rejestruję też właśnie swoją fundację, miała się nazywać Revesto, ale chyba w końcu będzie się nazywać ChomONto, bo to zajebiste słowo jest i lekko kontrowersyjna nazwa by była wink

Z IT mam taki związek, że pracuję w tej branży od 5 lat, ale w zakresie organizacji i specyfikacji wymagań, w czym jestem podobno niezła - chyba dlatego, że ogarniam od ogółu, do szczegółu (funkcjonalnie).

Programowaniem się nie zajmuję póki co. Umiem coś pogmerać tylko w HTMLu, CSSie i w CMSasch, głównie w Drupalu. Dlatego szukam ludzi, którzy na programowaniu się znają i chcieliby razem coś zrealizować.

Ze swojej strony mogę zaoferować ekipie KdP kilka pomysłów, robienie specyfikacji funkcjonalnych, koordynację działań, testowanie, tworzenie i utrzymywanie materiałów informacyjnych razem ze stroną www i fanpagem.

Zanim rzucę sie w wir pracy, lubię dobrze zakumać powiązane okoliczności przyrody. Nie lubie dużo ględzić, wolę działać.

enter upload description here