WiFi działało i przestało

Zmontowałem NAM, podłączyłem - WiFi działa, konfiguruje, WiFi nadal działa. Po 30 min. WiFi znika i już się nie pojawia. Niebieska dioda na Wemos mruga tylko po podłączeniu do zasilacza lub wciśnięciu resetu.
Wszystkie luty poprawiłem i nadal brak WiFi.
Co jeszcze mogę zrobić aby WiFi ruszyło?

Co masz na myśli przez “konfiguruje”? Dodajesz do swojej sieci?
Jak tak, to normalne ze znika WiFI NAM.
Aby wejść na NAM w przeglądarce podajesz nam-XXXXXXX.local gdzie XXXXXXX to numer ESP pokazywany w konfiguracji. Oczywiście musisz być podłączony pod tą samą sieć.

Dzisiaj włączyłem NAM i o dziwo od razu połączyłem się czujnikiem i pokazuje pomiary. Po kilku minutach ponownie brak połączenia z NAM przez przeglądarkę, ale dane wysyła do aqi.eco. Czyli problemem jest moja sieć WiFi. Połączenie z NAM przez przeglądarkę jest kapryśne. Raz się łączy a po chwili komunikat o nie znalezieniu adresu.

Jest jak piszę, sieć WiFi nadawana prze NAM się wyłącza po jakimś czasie jak jest połączone pod domowe WiFI.
Jak wysyła Ci dane na serwer to jest połączenie. Czyli zachowuje się prawidłowo.
Zresetuj ponownie NAM, wejdź na stronę:
Screenshot_2019-12-07%20Konfiguracja

Skopiuj sobie pole Nazwa sieci
wklej w adres przeglądarki i dopisz .local
Mój adres jest taki: nam-14696265.local
I pod takim adresem zawsze się zalogujesz nawet jak nie nadaje sieci WiFi. Tylko Twoje urządzenie musi być podpięte pod ten sam router (przez WiFi lub kabel).

Tak robię od początku i raz jest połączenie z moim adresem a za chwilę połączenia brak.

Najpewniej to ten sam problem co u mnie tylko u mnie pojawia się rzadziej.

A jak odpalisz instalator firmware to go nie wykrywa?
czujnik

Mam komputery z linuxem więc tego powyżej nie uruchomię.
Ale mogę sprawdzić na smartfonie.

edit: po IP łączę się za każdym razem i bez opóźnień.

Jest to też na linuxa sprawdź na luftdaten.org.pl