Wemos nie uruchamia się w płytce NAM 0.3.2

Mój czujnik (SDS, BME280, HECA, LCD) działał przez ponad rok, składałem go sam, odpalił bez problemu. Niestety od jakiegoś czasu przestał. Wyjąłem z niego wemosa i wgrałem soft of nowa. Wemos uruchamia się normalnie i mogę się do niego zalogować, etc. Natomiast gdy włożę go do gniazda w płytce to już nie startuje ;( nawet nie mignie dioda na nim. Nie podejrzewam zasilacza, bo jest sprawny. Gdzie szukać problemu? Co po kolei sprawdzać?

Nadal walczę ale nic nie znalazłem. Zastanawiam się nad zakupem nowej płytki. Tylko czy kupić tę samą 0.3.2 czy może 0.3.3., tylko czy wszystko będzie pasować?

Mam podobnie od jakiegoś czasu, ale na Wemos i NAMF mam postawiony czujnik temperatury, który zbiera dane do mojego własnego API.

Po podpięciu zasilania przez USB - startuje, łączy się do WiFi i działa.
Po podpięciu mu zasilania przez +5V i GND - dioda mignie, nie łączy się do WiFi, nie wystawia swojej sieci itp. Wciśnięcie przycisku “reset” na wemosie kończy się “bootlopem” (??) - dioda na module zaczyna ciągle migać.

Ostatnia aktualizacja Firmware była na tyle dawno, że raczej to wykluczam, tym bardziej, że sam czujnik zbudowany na płytce 0.3.2 działa nieprzerwanie od dłuższego czasu - no z problemami z SDS, ale po dołożeniu “restartera” problemów brak.

Rozwiązania problemu nie posiadam niestety