Spotkania drużyny z Poznania 

Zakładam wątek dotyczący naszych kolejnych spotkań. Ostatnim razem widzieliśmy się w zeszłą środę, proponuję spotykać się co dwa tygodnie, oznacza to, że kolejny raz wypada 6 listopada. Czy taka data Wam odpowiada? Wstępnie godzina 18:00 o miejscu będę jeszcze informować.

2 polubienia

This topic is now pinned. It will appear at the top of its category until it is either unpinned by a moderator, or the Clear Pin button is pressed.

Cześć wszystkim zapraszam na kolejne - trzecie już spotkanie poznańskiej brygady KDP. Spotykamy się o godzinie 18:00 w M26. W razie pytań zapraszam do kontaktu, możecie też przejżeć sobie wydarzenie na fb - pod linkiem https://www.facebook.com/events/198138887038934/?ref_newsfeed_story_type=regular#

Żebyście mniej więcej wiedzieli czym będziemy się jutro zajmować wrzucam moją propozycję agendy jutrzejszego spotkania (kdp Pń #3)

1.Followup dla ostatnio nieobecnych* :

• przebieg ostatniej burzy mózgów;
  • 20 naszych pomysłów;
  • wyłonienie 4 najlepszych;
  1. 4 pomysły
    Czas na wybranie najlepszego pomysłu lub dwóch najlepszych. Ich realizacją się zajmiemy.

2. Dalsze działania
    Podział dalszych działań / Plan działania

• na jakie grupy zadaniowe musimy się podzielić (?) : programiści, PMowie, promocja, PR…?
    -czy pracujemy razem, czy osobno?
  • podział pracy na etapy, które chcemy osiągnąć na kolejnych spotkaniach
  • wyznaczenie ostatecznego celu działania
1 polubienie

Niestety, przez pewną sytuację “prywatną”, nie będę mógł się dzisiaj pojawić. Niestey nie udalo mi się na szybko znaleźć osoby od nas z PCSS (poznan.pl/api), która mogłaby mnie zastąpić.
Jest szansa, że podeślesz Ty lub ktoś inny info z dzisiejszego spotkania?

Tak puścimy jakieś podsumowanie spotkania :slight_smile:

Konrad przekazał mi, że chcielibyście spotkać w już następnym tygodniu - ok :slight_smile: Musimy tylko ustalić pasujący termin. Swoje propozycje zamieszczajcie tutaj.

Witam wszystkich po długi weekendzie. Tydzień dopiero się zaczął, a tu już wtorek:) Jeśli mamy zamiar spotkać się w ciąglu najbliższych dni, to najwyższa pora coś ustalić. Czy np. czwartek, godzina 18:00 Wam odpowiada?

Czy w Poznaniu coś się dzieje czy umarło?

Obecnie prowadzone są dwa projekty:

Więcej info o Wysadź Ulice znajdziesz na ich evencie FB

PyLadies Poland organizują regularne spotkania warsztatowo-projektowe, poza tym od września @wiktorschmidt planuje organizować spotkania nastawione na kodowanie open-source.

Wysadź ulicę early-mockup: