Społeczność HackClub.pl

Cześć!
Nazywam się Michał i mam 16 lat. Jestem asystentem w Pracowni Projektowania Stron Internetowych Pałacu Młodzieży w Warszawie oraz koordynatorem projektu WarsawLO. Ostatnio razem z kolegami założyłem HackClub.pl - społeczność młodzieży zainteresowanej technologią i programowaniem prowadzoną przez uczniów dla uczniów. Należymy do globalnej sieci tego typu inicjatyw HackClub.com

Dlaczego HackClub.pl?

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, gdzie młodzi pasjonaci technologii mogą uczyć się od siebie nawzajem nowych rzeczy oraz zwyczajnie poznać nowych, ciekawych ludzi.

Organizujemy nasze pierwsze, inauguracyjne spotkanie. Odbędzie się ono 22 stycznia o godzinie 17:30 w Centralnym Domu Technologii. Powiemy trochę o naszym klubie, trochę o kodowaniu z perspektywy biznesu i trochę o open source. Potem pizza :pizza: i networking. Zapraszamy młodzież, ale też profesjonalistów. Porozmawiajmy wspólnie! Może zechcecie nas wesprzeć jako klubowi mentorzy?

Szczegóły na naszej stronie :point_right: hkcl.pl/first-meetup
lub Facebooku :point_right: hkcl.pl/first-meetup-fb

Do zobaczenia!

Piękna inicjatywa. Szkoda tylko, że to społeczność młodzieży. Dla “starych ludziów” urodzonych ponad trzy i pół dekady temu nie robią już takich rzeczy :frowning: