RoweremDoPracy.pl | oferta współpracy

#1

Witamy,

Jesteśmy młodym startupem roweremdopracy.pl (film przedstawiający pomysł dostępny jest na www.youtube.com/watch?v=-PRbtpPpOTkj)

Wstępna prezentacja pomysłu znajduje się pod adresem: http://www.slideshare.net/gutok/o-projekcie

Nasza działalność będzie polegała na propagowaniu codziennych dojazdów do pracy na rowerze, budowaniu zaangażowania pracowników oraz ofercie unikalnego produktu CSR do przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Aktualnie szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu lub są zainteresowane inną formą wspólpracy i zajmują się kompleksowym web developingiem i tworzeniem aplikacji mobilnych. Potrzebujemy stworzyć narzędzia, na których będziemy mogli: oprzeć naszą działalność, zaprojektować usługi dla klientów i przetestować je z pilotem.

Zapraszamy do kontaktu wspolpraca@roweremdopracy.pl
Pozdrawiamy,
Zespół RoweremDoPracy.pl

#2

Nawiązaliśmy współpracę z Siecią Sensownego Biznesu. Może oni byliby w stanie Was też wesprzeć? Jutro jest spotkanie nt. ich programu akceleracyjnego: https://www.facebook.com/events/572965219485733/

Służę też bezpośrednim kontaktem.

#3

Chcecie wyjść poza Warszawe?

#4

Oczywiście, podchodzimy do pomysłu całościowo, chcemy włączyć inne miasta. Wiele firm ma swoje siedziby w wielu miastach lub poza Warszawą.

#5

Cześć

Odgrzebuje, jak stoi projekt?