Poszukujemy UX/UI designera lub designerki do stworzenia nowej wersji strony pola-app.pl

#1

Poszukujemy UX/UI designera lub designerki do stworzenia nowej wersji strony pola-app.pl.

Potrzebujemy nowej strony internetowej. Zupełnie nowej. Chcemy ją zaprojektować od zera, dostosować do potrzeb użytkowników i wzbogacić o nowe funkcjonalności - w tym webową wersję samej aplikacji (wyszukiwarkę marek, firm i produktów). Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

Aplikacja Pola powstała 5 lat temu dzięki zaangażowaniu wielu osób zdolnych do charytatywnej pracy na rzecz dobra wspólnego. Ten sukces nie byłby możliwy bez wsparcia środowiska Koduj dla Polski! Nie zmarnowaliśmy danej nam szansy i wciąż staramy się rozwijać nasz projekt zwłaszcza w obecnej, trudnej sytuacji gdy angażowanie się w Aplikację Pola nabiera głębszego sensu.

Czym jest Pola? Narzędziem pomagającym podjąć świadomą decyzję. Chcemy dostarczać użytkownikom informacji niezbędnych do dokonania świadomego wyboru. Niczego nie sugerujemy, nie proponujemy. Chcemy aby każdy miał świadomość konsekwencji swojego wyboru. Zwracamy uwagę na to jakie kryteria należy podjąć podczas codziennych zakupów.

Dlaczego to zrobiliśmy? Ponieważ dostrzegliśmy bardzo poważny problem. Część społeczeństwa wykazywała chęć wspierania polskich firm i kupowania polskich produktów. Jednak nie istniały żadne merytoryczne i rzetelne wskazówki, informujące który produkt jest polski. Z popularnego kodu kreskowego 590 do woli mogą korzystać zagraniczne koncerny, a co gorsza administracja publiczna powiela ten trend. Polacy funkcjonowali w morzu dezinformacji. Do czasu powstania Aplikacji Pola :slight_smile:

Problem nie zniknął. Wręcz przeciwnie, nasila się. Zarówno rządowe inicjatywy, jak i działania wielu zagranicznych koncernów mogą wprowadzać ludzi w błąd. Jak inaczej nazwać sugerowanie, że Coca-cola jest polska? W dobie pandemii, gdy sytuacja wielu firm jest zagrożona, świadomość konsumencka jest szczególnie ważna. Dlatego chcemy rosnąć i wciąż się rozwijać. Stąd - w dobie rosnącej popularności zakupów online - chcemy stworzyć nową stronę internetową z (powstającą już) wyszukiwarką produktów, marek i firm oraz dodatkowymi informacjami o projekcie. Większość prac nad projektem wykonywana jest wolontaryjnie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: Mateusz Perowicz, mateusz.perowicz@klubjagiellonski.pl

Warto też zajrzeć na naszego GitHuba, każdy może tam znaleźć coś dla siebie.

1 Like
#2

czesc, jestem w trakcie szkolen z zakresu UX design/UX research. Zdaje sobie sprawe, ze nie posiadam doswiadczenia komercyjnego, ale jesli moglabym Wam pomoc, z checia sie dolacze!
ags.bylica@gmail.com

#3

Cześć,

tak jak wspominałem w ogłoszeniu. Większość pracy wykonujemy wolontaryjnie. Czy taka forma zaangażowania byłaby dla Ciebie atrakcyjna?

Pozdrawiam,

Mateusz Perowicz

tel. 660 010 034

pon., 16 lis 2020, 16:16 użytkownik Agnieszka Bylica via Koduj dla Polski noreply@forum.kodujdlapolski.pl napisał:

#4

Cześć :slight_smile: Zapraszamy serdecznie! Kompletujemy właśnie zespół. Mój mail: mateusz.perowicz@klubjagiellonski.pl