Pomysł na zlobki.waw.pl

#1

hej, własnie miałem wątpliwą przyjemność skorzystać z https://www.zlobki.waw.pl/ i pomyślałem, że warto przepisać aby jeszcze bardziej ograniczyć papierologię oraz przyśpieszyć proces. co myślicie?

#2

Świetny pomysł. Ostatnia również miałem wątpliwą przyjemność korzystania z tego portalu

#3

tylko jak to wykonać? zrobić projekt opensource a później przekonać do korzystania, czy jakoś zainteresować użytkowników i zebrać od nich wymagania?
chyba warto by zintegrować się z https://login.gov.pl/login/login

#4

Możemy was weprzeć w tym pomyśle. Ostatnio jeden maturzysta miał problem z ogarnięciem informacji odnośnie warszawskich liceów i stworzył coś takiego: https://warsawlo.pl/

Nawiązałem kontakt z Wydziałem Edukacji miasta Warszawy i jest wola do współpracy przy przyszłorocznej rekrutacji czy naborze. Nie wiemy jeszcze co uda się osiągnąć, ale naprawdę cieszy chęć współpracy Wydziału z nami w tej kwestii.

Możemy połączyć ten temat. Gdyż z tego co mi się wydaje Wydział Edukacji także odpowiada za żłobki.

Po pierwsze spotkałbym się z wami i omówił temat. Potem skontaktował się z Wydziałem Edukacji w tej sprawie. Jeśli byłoby zielone światło na jakąś formę współpracy i wy byście widzieli w tym sens, to zbieramy ekipę projektu do badań UX, projektowania i potem wykonania.
Mamy pewne zasoby w społeczności Koduj dla Polski w zakresie badań i projektowania UX. Wy rozumiem programujecie? Może się udać. Co o tym myślicie?