PFE - aplikacja do nauki języka polskiego

#1

Witam,

Niedawno rozpocząłem pracę nad projektem Polish For Everyone, czyli, jak sama nazwa i jednocześnie rozwinięcie skrótu z tytułu tematu wskazuje, będzie miała za zadanie pomagać obcokrajowcom z różnych przyczyn zainteresowanych nauką naszego języka.

Aktualna wersja projektu dostępna jest pod adresem tymczasowym https://pfe.netlify.com/, który jednak po zakończeniu fazy testowej zostanie zmieniony na pfe.sgk-news.pl. Sam projekt jest wykonywany z użyciem ReactJS. Serdecznie zapraszam również do zaznajomienia się z projektem od strony konstrukcyjnej na https://github.com/SKupisz/PFE.

Jeżeli będziecie państwo chętni do wspierania projektu, będę bardzo wdzięczny. Warto też w tym miejscu zaznaczyć, że projekt oficjalnie będzie podporządkowany innemu projektowi naukowemu, który współprowadzę, czyli wyżej wspomniane sgk-news.pl, jednakże w praktyce zespół będzie miał pełną swobodę działań niezależnie od decyzji zarządu tego portalu.

Zapraszam serdecznie do współpracy i pozdrawiam,
Szymon

#2

Cześć @SKupisz, witamy na forum! :slight_smile:

Ja osobiście ucząc się innych języków obcych korzystałem z platformy https://www.busuu.com/pl. Jest imho dużo lepsza od DuoLingo. Ma też moduły i społeczność wspierającą naukę języka polskiego.

1 Like
#3

@krzysiekmad dziękuję za link, będę się wzorować na tej stronie przy tworzeniu dalszych lekcji :wink: