Personal Democracy Forum PL-CEE 2016 - "Co łączy obywateli?"

Serdecznie zapraszamy na Personal Democracy Forum PL CEE (PDF PL CEE), które odbędzie się w dniach 17 – 18 marca 2016 roku w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Konferencja Personal Democracy Forum Polska – Europa Środkowo-Wschodnia, organizowana w Warszawie od 2013 roku, jest obecnie największym europejskim wydarzeniem poświęconym technologii, demokracji i zaangażowaniu obywatelskiemu, zapewniając przestrzeń debaty dla uczestników z ponad 25 krajów. Tegoroczny temat konferencji to: Reconnecting Citizens (Co łączy obywateli?).

PDF PL CEE 2016 podejmuje temat łączenia obywateli na rzecz przywrócenia debaty publicznej i stawia pytanie: jak zmierzyć się z problemem narastającej liczby skonfliktowanych grup społecznych?

W trakcie dwóch dni konferencji PDF PL CEE 2016 zapraszamy do wysłuchania 15 wystąpień ekspertów z całego świata (17 marca) i weźmiemy udział w 20 warsztatach tematycznych (18 marca). Pierwszego dnia wystąpi m.in. Jenifer Pahlka, założycielka Code for America. Na konferencji będziemy też gościć reprezentatów sieci Code for All, której jako Koduj dla Polski jesteśmy członkiem.

Rejestracja: http://epf.org.pl/pl/wydarzenia/pdfplcee16/

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

W zeszłym roku Forum zgromadziło ponad 400 osób z 29 krajów. Aby mieć pewność udziału w wydarzeniu, zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsca (koszt 20 zł), która odbywa się przez http://pdfplcee.evenea.pl/

PDF PL CEE 2016 organizowany jest przez Fundację ePaństwo we współpracy z TechSoup Polska i Miastem Gdańsk. Wydarzenie jest wspierane przez Personal Democracy Media, Code for All i Departament Stanu USA w ramach Programu “Promocja technologii dla przejrzystości i odpowiedzialności”. Patronami medialnymi są: Forum Samorządowe, Tygodnik Solidarność oraz 300polityka.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na #PDF2016 :slight_smile: