OpensenseMap Widget na Androida

Dla zarejestrowanych na OpenSenseMap - zrobiłem prosty widget na Androida pokazujący wskazania czujnika. Nie ma bardzo rozbudowanej funkcjonalności (zrobiłem go dla siebie, głównie z myslą o termometrze), ale może komuś jeszcze będzie przydatny. Pozdrawiam i liczę na uwagi.

2 Likes

Bardzo fajny Widget -dzięki!
Już teraz widać na nim dużo więcej niż na kanarkowym.

Zastanawiam się czy można nieco więcej “wycisnąć” z interpretacji ciśnienia?
np. pokazać trend, dodać ikony słońca, chmury, chmury z deszczem.
Przy informacji o temperaturze można dodać np. 2C cieplej niż wczoraj, chociaż nie wiem czy to nie za skomplikowane na widget.

Jeszcze raz dzięki za widget!

@nice: I’ve installed it on my Samsung Galaxy 10+ running Android 10. I cannot figure out how to exit the setup screen. I’ve entered the sensor ID and the app shows all the various sensor IDs in the setup screen. I just can’t find a way to exit the setup. What am I missing?

Pomyślę o tym, w pierwszej wersji nie chciałem ładować za dużo. Żeby zrobić trendy, trzeba za każdym razem pobrać historyczne dane z serwera, oprócz aktualnych, bo widget sam ich nie przechowuje, a chciałem żeby w ogóle działało na początku.

After setup, just press “back”, then add widget to your home-screen.

That was easy and worked fine. Thank you!

If I may ask for a feature: Can you add an option to show the temperature in Fahrenheit, please?