Czy jest ktoś z Lublina?

Podobno poszło zapytanie ale nie doczekałem się spisu :confused:

Dzięki przejże.

@pecet86 Fajna ta mapa infrastruktury, czym się różni od tej na miejskim GIS?

Z podobnych działań w Polsce: kończymy projekt inwentaryzacji infrastruktury rowerowej prowadzony wspólnie z UM Wrocław -> http://kodujdlapolski.pl/mapujemy-rowerowa-infrastrukture-wroclawia/

wygląda na to że nasza jest mniej aktualna :slightly_smiling:
nasza czyli miejski GIS,

Mapa infrastruktury rowerowej na nowym (odnowiony, stary jeszcze funkcjonuje) pojawiła się w ubiegłym roku. Wcześniej w ogóle nie było. Istniała mapka na dedykowanej stronie ale była mocno nieaktualna. Stąd poniekąd powstał pomysł mapy jako zebranie informacji tylko rowerowych i niezbędnych rowerzystom.

Była mapa papierowa wydawana (i nadaj takowa jest) przez Porozumienie Rowerowe ale wiadomo jak to jest z papierowymi raz na rok oraz nie wszystko się wciśnie aby była czytelna.

Dedykowanych map rowerowych w formie internetowej znam kilka, trafiłem szukając informacji. Dzięki temu wiem które rozwiązania są w miarę przydatne i dlatego je implementowałem. Nie wszystko mogłem bo nie wszystko występuje w Lublinie :confused:.
Jak na przykład stojaki (widzę coś takiego we Wrocławskim wydaniu, Daniel zresztą widział w ubiegłym roku moją mapę). Podpatrzone z Gdyni, pokazywanie stojaków według kategorii oraz ich ilość. Bo jednak nie wszystkie stojaki są ok i widząc więcej mamy szanse trafić na wolny.
We Wrocławiu pewnie tylko miejskie spisujecie?

Hej :slight_smile: ktoś tu jeszcze zagląda?
Jakby były jakieś projekty, to chętnie pomogę.