Code For Freedom - 27-28 września w Gdańsku

Czym dla Ciebie jest wolność? Jak definiujesz solidarność? Każdy rozumie to trochę inaczej. 27-28 września w Gdańsku na Code For Freedom zderzymy różne postawy, wymienimy się doświadczeniami i zaprojektujemy aplikacje “wolnościowe”.

Chciałem Was wszystkich serdecznie zaprosić na międzynarodowy hakaton, jaki Fundacja ePaństwo organizuje wspólnie z Instytut Lecha Wałęsy i Теплица социальных технологий! Będzie raczej mniej kodowania, a więcej wymiany doświadczeń, rozmawiania o swoich projektach lub pomysłach na nie. Przynajmniej połowę pierwszego dnia chcemy poświęcić na taki networking. Poza tym planujemy imprezkę w piątek przed eventem i after na spokojnie po.

Zapraszam do zgłaszania swoich pomysłów na projekty, niezależnie od tego czy wolność wiąże się dla was z walką o prawa człowieka, czy może z lepszymi usługami publicznymi. Zapewniamy międzynarodowych mentorów, catering, imprezy na terenie Stoczni Gdańskiej, dla liderów projektów potencjalnie zwrot kosztów dojazdu. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Cześć, jeśli nic mi nie wypadnie pojawię się w Gdańsku, mam nadzieję spotkać Cię i osobiście podziękować za wszelką pomoc. Serdeczności z Łodzi

1 polubienie