Central Open Data Hackathon - marzec 2014

Chciałbym wszystkich członków Koduj Dla Polski serdecznie zaprosić na hackathon jaki Fundacja ePaństwo współorganizuje razem z Fundacją Wspólna Europa oraz projektem Teplitsa Technologie Dla Społeczeństwa.

Hackathon odbędzie się w weekend 15-16 marca w Warszawie na Stadionie Narodowym (ściślej rzecz biorąc w jego części konferencyjnej).

Będziemy gościć wielu działaczy i programistów z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, co biorąc pod uwagę bieżące wydarzenia na Ukrainie zapowiada się dość ciekawie. Co będzie tematem przewodnim? Jak zawsze: społeczne apki i otwarte dane. Ze względu na zagranicznych gości będziemy pewnie ciągnąć do kwestii demokracji bezpośredniej i transparentności rządów, ale wszystko zależy od zaproponowanych projektów. Jeżeli chcielibyście zaprezentować się na hackathonie ze swoim projektem to polecam go zgłosić wcześniej na stronie - zainteresujecie nim innych uczestników i będzie miał szansę spotkać się z większym odzewem.

Wszystkie szczegóły na temat Hackathonu znajdziecie na stronie wydarzenia http://ceehack.org/about oraz na wydarzeniu fejsbukowym https://www.facebook.com/events/700888899946011/.

Pojawiło się na stronie wiele nowych projektów i wielu mentorów. Zachęcam do ich przejrzenia.

Pamiętajcie, że przed wydarzeniem konieczne jest rejestracja na ceehack.evenea.pl