Całodobowe przekroczenia norm - jak pobrać?

Cześć, czy można pobrać dan dotyczące liczby dni z całodobowym przekroczeniem norm? Może da radę zrobić to w formie grafu też dodatkowo w dziale wykresy a aqi.eco?

W paneli aqi jest możliwość pobrania excel pliku z wynikami, rozumiem, że mogę sobie zrobić formulę liczaca powyzej, ale naprawdę nikomu nie przydałoby się info o liczbie dni z przekroczonymi normami?

edit: widze ze pliki sa dla kazdego dnia a nie zbiorcze. nie da sie sciagnac z luftadaten zbiorczych?

znalazlem cos takiego: https://airtube.info/sensor.php?location_id=12267&order=time&way=-1&groupby=d&page=2

Oni pokazują dość przejrzyście

To jak @Raf, @Tomek da się?

W aqi.eco, przy wybieraniu katalogów można niebieską ikonkę po prawej, aby ściągnąć zipa z plikami.

To jak @Raf, @Tomek da się?

Da się. Trzeba tylko znaleźć chętną osobą, która zajmie się implementacją odpowiedniego rozwiązania.

Ja ściągnąłem dane archiwalne dla swojego czujnika i z ciekawości porównałem sobie dane za luty 2020 vs 2019. Czujnik znajduje się w Warszawie, na granicy Śródmieścia i Mokotowa.

2020 rok - średnia pomiarów PM10 18,6 (ilość pomiarów poniżej wartości 20 wynosi 70%)

2019 rok - średnia pomiarów PM10 36,02 (ilość pomiarów poniżej wartości 20 wynosi 35%)

Za miesiąc będę mógł odczytywać wyniki porównawcze za trzy lata 2018/2019/2020 (miesiąc do miesiąca), chętnie się podzielę i gdzieś wystawię wyniki.

Pozdr
Conrad