Aplikacja edukacyjna - szukamy Back-End & Front-End Developera

Hej!

Od dłuższego czasu rozwijamy koncepcję aplikacji edukacyjnej, która ma codziennie pomagać wdrażać metody efektywnego uczenia się uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych i studentom. Jesteśmy pewni, że pomysł ma sens, bo zwalidowaliśmy go na grupie docelowej, która oceniła prototyp bardzo wysoko :slight_smile: Projekt jest rozwijany pro-bono, chcemy żeby docelowo każde dziecko w Polsce miało darmowy dostęp do wiedzy jak uczyć się szybciej, skuteczniej i efektywniej używając prostego narzędzia. Wiemy, że nie naprawimy wszystkich bolączek polskiej edukacji, ale po fazie testowania wierzymy, że to rozwiązanie może faktycznie przynieść realną, wartościową zmianę :slight_smile:

Mamy za sobą etap UX/UI, testowanie, rozrysowane makiety ekranów dla pierwszej iteracji i plan na to, jak chcemy działać dalej. Aby pomysł zrealizować potrzebujemy jednak pomocy:

  • Back-End Developera
  • Front-End Developera

Projekt był konsultowany z osobą, która na co dzień estymuje pracę zespołów back- i front-endowych i został oceniony jako dość prosty do wdrożenia. Technologia do dogadania. Mamy klarowną listę funkcjonalności i projektanta UX/UI, który posiada doświadczenie komercyjne we współpracy z developerami. Mamy wizję, lubimy działać, lubimy konkrety i zawsze jesteśmy otwarci na każdą krytykę :slight_smile:

Marzymy, aby w 2021 roku był to projekt społeczny w edukacji, o którym będzie głośno :grinning: Chcemy, aby praca osób zaangażowanych w projekt nie pozostała anonimowa, dlatego planujemy przedstawić wszystkich, którzy przyczynili się do zrealizowania pomysłu na stronie internetowej i w mediach społecznościowych jak LinkedIn czy Facebook (oczywiście, za Twoją zgodą).

Jeśli masz ochotę działać z nami i dołożyć cegiełkę do pozytywnych zmian w polskiej edukacji (bardziej wzniośle) albo żeby w końcu wielokrotne czytanie podręcznika nie było jedynym sposobem na naukę (bardziej zwyczajnie), napisz kilka słów o sobie i odezwij się w komentarzu, w prywatnej wiadomości lub bezpośrednio na mojego maila: a.annaszlachta@gmail.com Chętnie również opowiem więcej o samym projekcie, jeśli masz wątpliwości!

Czy projekt będzie Open Source? Macie jakieś repozytorium z kodem, makietami, dokumentacją? Twierdzisz, że projekt jest tworzony pro-bono, a nie podajesz informacji o źródłach tak, jakby to była jakaś apka robiona przez korpo, a Ty piszesz z działu HR.

Hej, tak planujemy wstępnie Open Source. Mamy makiety i dokumentację. Nie jestem ani z działu HR, ani z żadnego korpo :slight_smile: Wystarczy wejść w mój profil, żeby zobaczyć kim jestem i czym się zajmuję. Nie za każdym ogłoszeniem muszą stać niecne plany, trochę wiary w ludzi :wink:

[UPDATE] Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia :slight_smile: Wygląda na to, że mamy już skompletowany zespół.